SHELL TTS - SHELL Taşıt Tanıma Sistemi - Hilmi Beken Antalya
   
Shell (TTS) Taşıt Tanıma Sistemine Dahil Olma Süreci

Şirket araçlarınızın akaryakıt tüketimlerini tek merkezden kolayca kontrol altına almanızı sağlayacak olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ne üye olmak artık çok kolay. Hemen başvurun, Shell kalitesini sizde yaşayın.

•Sözleşme : Sistemi kullanmaya baslayabilmek için öncelikle Shell Tasıt Tanıma Sistemi sözlesmenizi imzalamanız gerekmektedir. İmzalı ve kaşeli sözleşmenizi Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri ve Araç Kayıt Formu fotokopileri ile genel merkezimize göndermelisiniz.

•Banka : Taşıt Tanıma Sistemi fatura ödemeleriniz için Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Finansbank, Denizbank ya da Akbank’dan kredili bir otomatik ödeme hesabı (dbs sistemi) açtırmanız yeterlidir. Ayrıca bu işlemleri teminat mektubu ile gerçekleştirebilirsiniz.

•Taşıt Tanıma Ünitelerinin Montajı : Sözleşme ve ekli evraklar ulaştıktan sonra, banka kredi onayını takiben 2 iş günü içerisinde Taşıt Tanıma Üniteleri Kargo aracılıgıyla veya istasyonumuza gelip montaj işlemi gerçekleştirilir.

•Taşıt Tanıma Ünitelerinin Montajı : Akıllı Halka ve Taşıt Kimlik Ünite’lerinin montajı yetkili servis olan TURPAK tarafından gerçekleştirilmektedir.#

Akıllı Anahtarlık

İçerisinde akıllı bir çip bulunduran anahtarlık şeklinde bir cihazdır. Hiçbir Montaj gerektirmez, elde taşınır.

#

Akıllı Halka

Aracın depo kapağına monte edilen halka şeklinde elektronik bir antendir. Çok kısa sürede monte edilir.

#

Taşıt Kimlik Ünitesi

Aracın iç sistemlerine bağlı çalışan ve depo kapağına takılan bir anten ile iç bagaja monte edilen bir ana üründen olaşan bir sistemdir. Detaylı montaj gerektirir ve km okuyabilme yeteneğine sahiptir.